Kullanım Koşulları

Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

SOSYAL.info'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. SOSYAL.info sitesindeki, hizmetleri kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

1. Genel

● SOSYAL.info'dan aldığınız tüm hizmetlerin sorumluluğu size aittir.

● TAKİPÇİ ATILIMI SONRASI PROFİLDE OLUŞACAK KAPANMA VEYA DÜŞÜŞLERDEN SOSYAL.info SORUMLU DEĞİLDİR. Bot takipçilerde ve takipçilerde %10'da %100'de düşebilir. Düşüş önlemek için telafili servisleri satın alabilirsiniz.

● SOSYAL.info servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.

● SOSYAL.info herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.

● 1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu SOSYAL.info değildir.

● SOSYAL.info Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

● Tüm sistem üyelerine e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile siparişiniz ve/veya yenilenen hizmetler hakkında bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Sipariş verirken  tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz.


2. Hizmet
● SOSYAL.info İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

● Servis başlıkları garanti içeriğini vermez, yakın olan tutarlar için bilgilendirme yapar.

● Garantili servisin üzerine takipçi atılırsa garanti bozulur.

● SOSYAL.info yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

● Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.

● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.


3. İade Şartları
● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir. SOSYAL.info API bağlantıları üzerinden hizmet vermektedir. API Bağlantılarında sıkıntı yaşanması ve siparişlerin teslim edilememesi durumunda telefi edebilme hakkını saklı tutar. Her hizmet telafi edilemez. Ayrıca size sunulan hizmet tamamlandığı an her hangi bir düşüş gerçekleştiğinde sorumluluk size aittir.

● Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde kesinlikle iade yapılamaz.

● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Tüm siparişler otomatik işleme alınır. Telafisi mümkün değildir.

● SOSYAL.info yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma ve hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.

● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faaliyette üye hesabı istisnasız kapatılıp hukuki süreç başlatılacaktır.


4.Gizlilik Politikası
● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.

Sipariş verdiğiniz anda tüm bu şartları kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

SOSYAL.info bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.