İade Koşulları

● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, eğer telafisi yapılan hizmet satın alındıysa siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

● Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz. Bize yapıldığı taktirde aynı kullanıcıya kayıpları yine tekrardan gönderilir.

● Bot takipçilerde kayıplar yaşanabilir , İnstagram bazen bot takipçileri anlayabilir bu tür durumlarda firmamız sorumlu değildir.

● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Sistem API yardımı ile otomatik çalışır ve dışardan müdahale edilemez.

● https://sosyal.info yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi hukuki yollar ile şikayet etme hakkını saklı tutar.

● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette işlemi yapan kişi veya kişiler sorumlu olup tüm hukuki haklarımız saklıdır.

● Sipariş verirken kullanım koşullarını ve iade koşullarını okuyup anlayıp öyle sipariş verdiğiniz var sayılır.